Westone W50

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Pětice špičkových měničů Balanced Armature zaručuje přesnou odezvu s obrovským frekvenčním rozsahem. Odpojitelný kabel s mikrofonem a ovládáním.

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Pětice špičkových měničů Balanced Armature zaručuje přesnou odezvu s obrovským frekvenčním rozsahem. Odpojitelný kabel s mikrofonem a ovládáním.
  

Oceňovaná sluchátka Westone W

Představujeme vám špunty pro skutečné znalce a milovníky kvalitního zvuku. Na nic si nehrají, nemažou posluchačům med kolem huby a namísto vlastní svérázné interpretace dávají přednost věrnému podání originální nahrávky. Jejich konstrukce možná neodpovídá aktuální módě, ale zato je výsledkem dlouhého vývoje a trpělivého hledání cest k co nejvyšší spolehlivosti a kvalitě reprodukce. Sdílíte-li stejné hodnoty, byl možná další pár sluchátek Westone vyroben právě pro vás.
 

  • True-Fit Technology - nízká hmotnost, skvělá ergonomie a řada nástavců různých tvarů, velikostí i materiálů pro dokonalé usazení sluchátka v každém uchu
  • Odpojitelný kabel - vykazuje extrémně nízký odpor a naopak velmi dlouhou životnost podpořenou speciální izolací s aramidovými vlákny
  • Ovládání na kabelu - třítlačítkové ovládání s mikrofonem usnadňuje ovládání hudby i telefonu během poslechu (plná funkčnost zajištěna u modelů Apple)
  • Měniče Balanced Armature - nepřekonatelný přednes v celém slyšitelném pásmu díky výkonnému basovému měniči, duálnímu středovému měniči a taktéž duálnímu výškovému měniči
  • Monitor Vault - nezničitelné pouzdro z tvrdého polymeru je ideálním útočištěm pro vaše sluchátka, pokud mají zvládnout nástrahy cestování
  • Barevné kryty - součástí balení jsou také barevné krytky ve třech metalických barvách (červená, zlatá a stříbrná)
     

Měniče Balanced Armature

In-ear sluchátka Westone W50 jsou osazena hned pěticí vysoce citlivých měničů Balanced Armature pro samostatné zpracování výšek, středů a basů. Výsledkem je minimální zkreslení v celém slyšitelném pásmu zvuku a přesná odezva na jemné detaily i hluboké basy. Měniče pro středy a výšky využívají duální konstrukci.

Měniče Balanced Armature nevyužívají běžného systému cívky pohybující se spolu s membránou. Cívka je v tomto případě pevná a pohyb membrány způsobuje nepřímo. Toto řešení přináší mnohem vyšší citlivost a přesnost pohybu membrány, díky které si můžete vychutnat zvuk s opravdu nedostižnou detailností v celém slyšitelném pásmu.
 

Materiál náušníků Intraaural, silikon, pěna
Parametry kabelu odpojitelný, 128 cm, s ovládáním i bez
Měniče 5 x Balanced Armature
Příslušenství 2 kabely (s ovládáním a bez), pěnové i silikonové nástavce, pevné pouzdro, metalické krytky
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Citlivost 118 dB SPL @ 1 mW
Impedance 25 ohmů
Hmotnost 13 g
Potlačení hluku pasivní, 25 db
Mikrofon ano
Heureka ID 188003545
Zvuk 75 %
Komfort 85 %
Hodnoceno 13. 08. 2015
Typ připojení Odpojitelný kabel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.