Westone W10

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Vysoce citlivé měniče Balanced Armature, odpojitelné kabely s ovládáním i bez.

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Vysoce citlivé měniče Balanced Armature, odpojitelné kabely s ovládáním i bez.
 

Oceňovaná sluchátka Westone W

Představujeme vám špunty pro skutečné znalce a milovníky kvalitního zvuku. Na nic si nehrají, nemažou posluchačům med kolem huby a namísto vlastní svérázné interpretace dávají přednost věrnému podání originální nahrávky. Jejich konstrukce možná neodpovídá aktuální módě, ale zato je výsledkem dlouhého vývoje a trpělivého hledání cest k co nejvyšší spolehlivosti a kvalitě reprodukce. Sdílíte-li stejné hodnoty, byl možná další pár sluchátek Westone vyroben právě pro vás.
 

  • True-Fit Technology - nízká hmotnost, skvělá ergonomie a řada nástavců různých tvarů, velikostí i materiálů pro dokonalé usazení sluchátka v každém uchu
  • Odpojitelné kabely - kabel EPIC vykazuje extrémně nízký odpor a naopak velmi dlouhou životnost podpořenou speciální izolací s aramidovými vlákny
  • Ovládání na kabelu - třítlačítkové ovládání s mikrofonem usnadňuje ovládání hudby i telefonu během poslechu (plná funkčnost zajištěna u modelů Apple)
  • Měniče Balanced Armature - vysoce citlivé měniče s vysokou efektivitou a nedostižnou přesností
  • Monitor Vault - nezničitelné pouzdro z tvrdého polymeru je ideálním útočištěm pro vaše sluchátka, pokud mají zvládnout nástrahy cestování
  • Barevné kryty - součástí balení jsou také barevné krytky ve třech barvách (modrá, černá, červená)
     

Měniče Balanced Armature

In-ear sluchátka Westone W10 jsou osazena vysoce citlivými měniči Balanced Armature, které nevyužívají běžného systému cívky pohybující se spolu s membránou. V tomto případě je cívka pevná a pohyb membrány způsobuje nepřímo. Toto řešení přináší mnohem vyšší citlivost a přesnost pohybu membrány, díky které si můžete vychutnat zvuk s opravdu nedostižnou detailností.
 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Parametry kabelu odpojitelný, 128 cm, s ovládáním a EPIC bez ovládání
Měniče Balanced Armature
Příslušenství 2 kabely (s ovládáním a bez), krytky, sada silikonových a pěnových nástavců, pevné pouzdro
Frekvenční rozsah 20 - 16.000 Hz
Citlivost 122 dB SPL @ 1 mW
Impedance 27 ohmů
Hmotnost 13 g
Potlačení hluku pasivní, 25 db
Mikrofon ano
Heureka ID 179669946
Zvuk 4 %
Komfort 5 %
Hodnoceno 13. 08. 2015
Celkový dojem 4,5
Konstrukce 5
Basy 3
Středy 3
Výšky 3
Izolace 5
Konektor 3,5 mm lomený
Vystaveno na prodejně Brno
Barva černá
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Typ připojení Odpojitelný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.