Westone W10

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Vysoce citlivé měniče Balanced Armature, odpojitelné kabely s ovládáním i bez.

Kvalitní in-ear sluchátka pro skutečné hudební nadšence a znalce zvuku. Vysoce citlivé měniče Balanced Armature, odpojitelné kabely s ovládáním i bez.
 

Oceňovaná sluchátka Westone W

Představujeme vám špunty pro skutečné znalce a milovníky kvalitního zvuku. Na nic si nehrají, nemažou posluchačům med kolem huby a namísto vlastní svérázné interpretace dávají přednost věrnému podání originální nahrávky. Jejich konstrukce možná neodpovídá aktuální módě, ale zato je výsledkem dlouhého vývoje a trpělivého hledání cest k co nejvyšší spolehlivosti a kvalitě reprodukce. Sdílíte-li stejné hodnoty, byl možná další pár sluchátek Westone vyroben právě pro vás.
 

  • True-Fit Technology - nízká hmotnost, skvělá ergonomie a řada nástavců různých tvarů, velikostí i materiálů pro dokonalé usazení sluchátka v každém uchu
  • Odpojitelné kabely - kabel EPIC vykazuje extrémně nízký odpor a naopak velmi dlouhou životnost podpořenou speciální izolací s aramidovými vlákny
  • Ovládání na kabelu - třítlačítkové ovládání s mikrofonem usnadňuje ovládání hudby i telefonu během poslechu (plná funkčnost zajištěna u modelů Apple)
  • Měniče Balanced Armature - vysoce citlivé měniče s vysokou efektivitou a nedostižnou přesností
  • Monitor Vault - nezničitelné pouzdro z tvrdého polymeru je ideálním útočištěm pro vaše sluchátka, pokud mají zvládnout nástrahy cestování
  • Barevné kryty - součástí balení jsou také barevné krytky ve třech barvách (modrá, černá, červená)
     

Měniče Balanced Armature

In-ear sluchátka Westone W10 jsou osazena vysoce citlivými měniči Balanced Armature, které nevyužívají běžného systému cívky pohybující se spolu s membránou. V tomto případě je cívka pevná a pohyb membrány způsobuje nepřímo. Toto řešení přináší mnohem vyšší citlivost a přesnost pohybu membrány, díky které si můžete vychutnat zvuk s opravdu nedostižnou detailností.
 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Celkový dojem 4,5
Typ připojení Odpojitelný kabel
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Barva černá
Vystaveno na prodejně Brno
Konektor 3,5 mm lomený
Izolace 5
Výšky 3
Středy 3
Basy 3
Konstrukce 5
Hodnoceno 13. 08. 2015
Parametry kabelu odpojitelný, 128 cm, s ovládáním a EPIC bez ovládání
Komfort 5 %
Zvuk 4 %
Heureka ID 179669946
Mikrofon ano
Potlačení hluku pasivní, 25 db
Hmotnost 13 g
Impedance 27 ohmů
Citlivost 122 dB SPL @ 1 mW
Frekvenční rozsah 20 - 16.000 Hz
Příslušenství 2 kabely (s ovládáním a bez), krytky, sada silikonových a pěnových nástavců, pevné pouzdro
Měniče Balanced Armature
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.