RHA T20i black

EAN: 5060212271631

Audiofilská in-ear sluchátka s výměnnými filtry pro doladění zvukové charakteristiky, tělem ze vstřikované oceli a unikátními dvoucívkovými měniči DualCoil™. Záruka 3 roky.

Audiofilská in-ear sluchátka s výměnnými filtry pro doladění zvukové charakteristiky, tělem ze vstřikované oceli a unikátními dvoucívkovými měniči DualCoil™. Záruka 3 roky.
  

Neprůstřelná kvalita RHA T20i

Novinka britského výrobce sluchátek RHA znamená další evoluční krok in-ear sluchátek vrcholné řady T. Zachováno zůstalo ultra-pevné tělo ze vstřikované oceli, tvarovatelné můstky pro vedení kabelu za uchem i systém výměnných filtrů pro finální doladění zvukové charakteristiky sluchátek. Zcela nové jsou ale dvoucívkové měniče DualCoil™. Ty především zvyšují přesnost pohybu membrány a přinášejí větší zvukovou dynamiku.

  • revoluční dvoucívkové měniče DualCoil™
  • systém výměnných filtrů pro doladění zvukové charakteristiky
  • tělo sluchátek z ultra-pevné vstřikované oceli
  • patentovaný systém tvarovatelných můstků pro vedení kabelu za uchem
  • kvalitní mikrofon a praktické třítlačítkové ovládání přímo na kabelu 
     


 

Kouzlo měničů DualCoil™

Zatímco běžné měniče využívají jediné cívky a pevného kruhového magnetu, u měničů DualCoil™ najdeme prstencový magnet a dvě soustředně uložené cívky. Ty jsou připojeny ke speciální membráně se dvěma vyvýšenými prstenci. Každá z cívek se následně stará pouze o polovinu přenášeného frekvenčního pásma a může pro ni tedy být lépe přizpůsobena.

Výsledkem je nejen výrazně přesnější kontrola kmitání membrány v extrémních dynamických polohách, ale také vyšší efektivita a údernější zvukový projev, než mohou nabídnout klasické měniče.


 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Parametry kabelu 135 cm, multicore OFC
Měniče Dvoucívkový dynamický DualCoil™
Příslušenství 8 párů silikonových nástavců, 2 páry pěnové, držák nástavců, pouzdro, 3 výměnné filtry
Frekvenční rozsah 16 - 40.000 Hz
Citlivost 90 dB/1 mW
Impedance 16 Ω
Hmotnost 39 g
Mikrofon ano
Materiál těla Nerez ocel
Konektor 3,5 mm přímý
Barva stříbrná
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Typ připojení Pevný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.