RHA CL1 Ceramic

Speciální keramická in-ear sluchátka s dynamickým a piezoelektrickým měničem, určená pro použití se zesilovačem. Výjimečně detailní zvuk, rozsah 16 - 45.000 Hz, impedance 150 ohmů, citlivost 89 dB. Symetrický i klasický kabel v balení.

 

CL1 poprvé s dvěma měniči

Výjimečný model in-ear sluchátek, ukrývajících ve svém ultra pevném keramickém těle hned dvojici nových měničů. První z nich, dynamický, je nově vyztužený a odlehčený, aby ještě přesněji a bez zkreslení přenášel frekvence do 8 kHz. Druhý měnič, piezoleketrický, je tvořený ultra tenkou keramickou destičkou, zajišťující nesrovnatelně vyšší rozlišení a přesnost vysokých frekvencí ve srovnání s klasickým měničem.

Pro ideální oživení obou měničů je dobré sluchátka používat ve spojení se zesilovačem, který dá nejlépe vyniknout pevným basům i extrémnímu rozlišení nejvyššího pásma.

  • dynamický měnič (16 - 8.000 Hz) a citlivý piezoelektrický měnič (8 k - 45 kHz)
  • pevné keramické tělo chránící jemné měniče uvnitř
  • stříbřený symetrický kabel s konektory sMMCX a mini-XLR
  • klasický kabel s konektory sMMCX a Jack 3.5 mm
  • pevné pouzdro a sada nástavců různé velikosti (včetně pěnových)
  • záruka 3 roky
     

Pevnost i flexibilita

Cenná dvojice nových měničů je chráněna keramickým tělem, které nabízí extrémně vysokou mechanickou odolnost a není tak zdrojem žádných nechtěných rezonancí. Tím je zajištěno, že se extrémní rozlišovací schopnost měničů nerozpustí v nestabilním těle sluchátek, které by do zvuku zanášelo vlastní rušení.

Sluchátka jsou vybavena dvojicí kabelů s velmi flexibilní izolací a konektory sMMCX - další evoluční krok klasických MMCX konektorů, přinášející lepší přenosové vlastnosti i vyšší odolnost spoje. První z kabelů je symetrický (mini-XLR) a vyrobený z postříbřené mědi. Druhý kabel využívá klasický konektor Jack 3.5 mm.
 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Celkový dojem 3,5
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva černá
Vystaveno na prodejně Praha
Redukce Jack 6,3 mm zlacený
Konektor 3,5 mm přímý, XLR (miniXLR)
Izolace 4
Výšky 5
Středy 4
Basy 3
Konstrukce 4
Hodnoceno 12. 12. 2016
Parametry kabelu Postříbřený symetrický kabel (miniXLR) + klasický OFC (Jack 3.5)
Komfort 5 %
Zvuk 3 %
Materiál těla Keramika ZrO₂
Hmotnost 14 g bez kabelu
Impedance 150 ohmů
Citlivost 89 dB
Frekvenční rozsah 16 - 45.000 Hz
Zatížitelnost 50 mW
Příslušenství Pevné pouzdro, sada silikonových a pěnových nástavců, 2 kabely
Měniče Hybridní (dynamický a piezoelektrický)
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.