QCY T3e

EAN: 8594193720279

Nová generace TWS špuntů s přenosem Bluetooth 5.0 a výdrž 6-8 h. Nabíjecí pouzdro s kapacitou pro 4 plná dobití. Odolnost IPX5, dvojice mikrofonů s redukcí okolního hluku, dotykové ovládání včetně nastavení hlasitosti.

Nový standard v kategorii TWS špuntů

Model QCY T3e posouvá mladou kategorii bezdrátových TWS špuntů o další krok směrem k neomezené radosti z poslechu. Základním kamenem je vysoce kvalitní chipset RTL8763BFR se sníženou spotřebou a integrovaným přenosem Bluetooth 5.0. Ta samo o sobě znamená snadnější automatické párování, vyšší stabilitu signálu a především delší výdrž v rozmězí 6 - 8 h na jedno nabití. Přiložené pouzdro navíc zvládá 4 plná dobití bez použití zásuvky.

  • úsporný, ale spolehlivý přenos Bluetooth 5.0
  • výdrž 6 - 8 h (+ 4 plná dobití z pouzdra)
  • automatické párování po otevření pouzdra
  • odolnost IPX5
  • dotykové ovládání včetně nastavení hlasitosti
  • dvojice citlivých mikrofonů s DSP redukcí okolního hluku

Praktické drobnosti navíc

Sluchátka T3e se ovládají dotykově a díky podpoře nových gest umožňují také nastavení hlasitosti přímo na sluchátku. Gesty je možné samozřejmě přijímat také telefonní hovory, jejichž kvalitní přenos nově zajišťuje dvojice citlivých mikrofonů s DSP potlačením okolního hluku. Příjemnou maličkostí je též automatické párování ihned po odklopení víčka na pouzdře sluchátek.

  

  

Materiál náušníků Silikon
Měniče 6 mm, dynamický
Kompatibilita IPX5, Bluetooth 5.0, SBC, AAC
Hmotnost 6 g + 35 g pouzdro
Napájení 60mAh Li-ion (výdrž 6-8 h) + 600mAh Li-ion (4 plná dobití z pouzdra)
Mikrofon ano
Materiál těla Plast
Nastavení hlasitosti ano
Vystaveno na prodejně Brno
Barva černá
Typ připojení Bluetooth
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Druh ovládání Dotykové
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.