Kinera Nanna 2.1 Z-tune

EAN: 6973084431135

Referenční tri-brid špuntová sluchátka se třemi typy měničů. 2x elektrostatický měnič, 1x tlakový měnič Balanced Armature, 1x dynamický měnič (7 mm) s titanovým povrchem membrány. Dva modulární kabely: 1x kabel z monokrystalické OCC mědi 6N (2-pin), 1x OCC 6N postříbřený kabel (2-pin), pevné pouzdro. Rozsah 5-50.000 Hz, impedance 60 ohmů.

Dostupnost | K dispozici 1 ks

 

Specialista na každé frekvenční pásmo

Kinera Nanna 2.1 Z-Tune Edition jsou přepracovanou verzí modelu Kinera Nanna 2.0. Na jejich vývoji spolupracoval Zeos, influencer v oblasti audio vybavení, který se věnuje recenzím sluchátek již 10 let a jehož kanál Z-Reviews na kanálu Youtube obsahuje více než 1700 videí a má přes 268 000 odběratelů.

Sluchátka využívají tribridní systém měničů. 2 x elektrostatický měnič,  1x tlakový měnič Balanced Armature, a 7 mm dynamický s titanovým povrchem membrány. Tribridní sluchátka jsou schopna poskytovat vynikající čistotu v celém frekvenčním spektru. Filozofie tohoto systému je rozdělit frekvenční rozsah mezi tři typy měničů a nechat každý typ, aby se specializoval na pásmo, ve kterém vyniká nejvíce. Dynamické měniče jsou skvělé pro basy, BA tlakové měniče poskytují vynikající středy a výšky, elektrostatika zase vyniká ve výškách a ultravysokých tónech, dodává zvuku potřebné detaily, vzdušnost a brilanci.

Výrobci se inspirovali dojmem z poslechu domácích kin a posílili pásmo mezi 5Hz a 250Hz o 3 dB, aby sluchátka získala víc těla a basů.

  • na vývoji se podílel influencer v oblasti audia Zeos
  • tribridní systém měničů
  • posílené pásmo 5 – 250 Hz o 3 dB

Modulární kabel a nový design

Značka Kinera je známá svým jedinečným designem a ručním malováním povrchu. Nejinak je tomu i u sluchátek Nanna. Levé sluchátko má jiný design povrchu, než pravé. Levé zdobí oranžovo-černé barvy připomínající barevné podzimní listí, pravé je modro-červené a obsahuje logo Zeosova Youtube kanálu. 

Sluchátka jsou dodávána s luxusní výbavou. Kožené pouzdro, dva modulární kabely z monokrystalické OCC mědi 6N, k nim výrobce přibalil i tři zaměnitelné redukce (2.5 mm, 3.5 mm, 4.4 mm), v balení najdete také 13 párů nástavců s různými zvukovými profily:

  • 5 párů nástavců Final Audio Typ E (posilují basy, redukují sykavky)
  • 6 párů nástavců Kinera Custom (originální, vyvážený zvuk)
  • 2 páry pěnových nástavců (plnější vokály a basy)

 

 

 

 

 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Konstrukce Uzavřená
Barva černá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Konektor 2,5 mm přímý, 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý
Sluchátka do uší ano
Parametry kabelu 6N OCC modulární + 6N OCC stříbřený
Materiál těla Pryskyřice
Hmotnost Sluchátko 4,5 g
Impedance 60 Ω
Citlivost 110 dB ± 2 dB
Frekvenční rozsah 5 Hz - 50 kHz
Příslušenství v balení sluchátka, modulární kabel s redukcemi 2,5 mm + 3,5 mm + 4,4 mm jack, stříbřený kabel, 5 párů nástavců Final Audio Typ E, 6 párů nástavců Kinera Custom, 2 páry pěnových nástavců, pouzdro, čistící štěteček, uživatelský manuál
Měniče 2 x Sonions EST + 1 x Mids Sonions BA + 1x dynamický 7 mm
Stav Nové