Kinera Celest Pandamon 2.0

EAN: 6973084431548

Uzavřená in-ear sluchátka se čtvercovými planárními měniči (10 mm), odpojitelný 5N měděný kabel (2-pin), pevné pouzdro. Rozsah 20-20.000 Hz, impedance 9 ohmů.

Dostupnost | K dispozici 3 ks

Zářivé svým designem i zvukem

Sluchátka Pandamon 2.0 jsou vylepšenou verzí široce oblíbených sluchátek Pandamon, které představila firma Kinera v roce 2022. Byla to první sluchátka s přelomovou technologií měničů SPD 2.0. Tyto 10 mm čtvercové planární měniče, které posouvají technologii magnetických měničů na vyšší level, jsou menší než jejich předchůdci a dosahují tak větší rychlosti a citlivosti.

Díky této technologii přinášejí sluchátka Pandamon 2.0 vyrovnanou frekvenční odezvu a vynikající detail napříč celým frekvenčním spektrem, což přináší ještě lepší zážitek z hudby. Pandamon 2.0 se oproti dřívějšímu modelu liší hlavně v oblasti středů a výšek, mírný zdvih na vyšších středech a výškách vede k rychlejíšm transientům, živějšímu, šťavnatějšímu a jasnějšímu zvuku.

 • vylepšený model sluchátek Pandamon
 • čtvercové planární měniče SPD 2.0. s průměrem 10 mm
 • vyrovnaná frekvenční odezva
 • jasnější a živější zvuk oproti původnímu modelu

 

 

Uhrančivě modrá laguna zvuku

Značka Kinera se stala pro mnoho uživatelů sluchátek synonymem okouzlujícího designu a kvalitního zpracování. Ani model sluchátek Pandamon 2.0 nezůstává této pověsti nic dlužen. Oblé, ručně malované skořepiny sluchátek bez ostrýh hran, jsou malým uměleckým dílem. Fascinující, profesionálně zpracovaný design sluchátek je plný živých barev, které při dopadu světla vytvářejí vizuální efekty. Pandamon 2.0 nepochybně předčí designem, kvalitou materiálů a provedením většinu IEM ve stejné cenové kategorii.

 • jedinečný design
 • ručně malované přední panely sluchátek
 • oblé tělo sluchátek bez ostrých hran

 

 

Legenda odkrývá svá tajemství

Výrobce sluchátek rozhodně nic neskrývá. Průhledná konstrukce odhaluje složitě navržené kulaté dutiny z pryskyřice a nabízí pohled do vnitřních mechanismů sluchátek. Pandamon 2.0 jsou dodávány společně se sadou 6 párů silikonových náušníků. 3 páry zvýrazňují vokální pásmo a další 3 páry přinášejí vyvážený zvukový profil. Součástí balení je i vysoce kvalitní stříbřený 5N kabel z monokrystalické mědi s vyměnitelnými konektory. Součástí balení je pouze jeden typ konektoru, při nákupu je tedy možné vybrat si mezi 3,5 mm a 4,4 mm. Spojení mezi kabelem a sluchátkem zajišťují 0,78 mm 2-pinové konektory.

 • atraktivní průhledná konstrukce sluchátek
 • 6 párů silikonových náušníků, dva typy zvukových profilů
 • stříbřený 5N kabel z monokrystalické mědi
 • při nákupu nutno zvolit variantu s kontektorem 3,5 mm nebo 4,4 mm jack

 

Materiál náušníků Silikon
Parametry kabelu 5N monokrystalická měď, stříbřený
Měniče 10 mm, čtvercové, planární
Příslušenství v balení sluchátka, kabel 3,5 mm jack, 6 párů nástavců, pouzdro, uživatelský manuál
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
Impedance 9 Ω
Hmotnost 3,5 g
Materiál těla Pryskyřice
Sluchátka do uší ano
Konektor 3,5 mm přímý
Barva modrá
Typ připojení Odpojitelný kabel
Konstrukce Uzavřená
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Stav Nové