Jays q-JAYS iPhone

Vrcholný model in-ear sluchátek JAYS ve verzi s ovládáním pro Apple iOS. Model je osazen duálními měniči Balanced Armature se speciálními akustickými filtry. Jejich kabel je odpojitelný, zvuk referenční a design bezkonkurenční.

Nejlepší JAYS, jaké jsme kdy vyrobili

Věděli jsme, že vývoj nových q-JAYS bude běh na dlouhou trať, ale naším cílem bylo stanovit zcela novou referenční úroveň poslechu in-ear sluchátek. Tomuto cíli jsme podřídili vše od miniaturních duálních měničů Balanced Armature, přes kevlarem zpevněný šroubovací kabel, až po precizně zpracované tělo sluchátek z nerez oceli.

Nepolevili jsme, dokud jsme v ruce nedrželi nového krále sluchátek JAYS. Od té doby nás nové q-JAYS nepřestávají rozmazlovat precizně vyváženým zvukem, dokonale padnoucími křivkami a nakonec vlastně i svou jedinečnou vůní. Jsme si jistí, že stejným způsobem budou tato unikátní sluchátka rozmazlovat také vás. Nové q-JAYS jsou totiž něco víc, než jen další in-ear sluchátka na trhu. Jsou kompletním balíčkem radosti, kterou budete vnímat sluchem, hmatem i zrakem.
 


 

Duální měniče a akustické filtry

Dosažení referenčního zvuku není pouze dílem kvalitních měničů – třebaže duální měniče Balanced Armature použité u q-JAYS patří mezi ty nejpokročilejší na světě. Aby nebyl zvuk zbytečně ostrý a skoupý v basovém pásmu, doplnili jsme měniče o speciální akustické filtry a přesně vyladěný basový port. Výsledkem je zvuk, který ani při vysoké detailnosti neunavuje uši a zároveň nabídne příjemně plný a rychlý bas od nejnižších frekvencí.
 


 

Odpojitelný kabel pro iOS

Chloubou nových q-JAYS je také unikátní odpojitelný kabel s kevlarem zpevněnou izolací. Jeho připojení ke sluchátkům totiž zajišťuje dosud nejmenší šroubovací konektor použitý v konstrukci sluchátek. Díky tomu jsou q-JAYS oficiálně nejmenšími in-ear sluchátky s odpojitelným kabelem na světě. Kabel je též vybaven plnohodnotným třítlačítkovým ovládáním pro Apple iOS.
  

 
  

Dokonalá postava

Veškerou nekompromisní techniku nových q-JAYS jsme ukryli do stejně nekompromisního těla ze vstřikované oceli. Povrch sluchátek je jemně zdrsněný, aby se dobře držel mezi prsty a zároveň s jistotou odolával veškerým škrábancům. Odolnost sluchátek zvyšují také šroubovací filtry zabraňující vnikání nečistot do sluchátek. Filtry můžete kdykoli očistit sami a prodloužit tak životnost svých sluchátek.

Důležitou kapitolou nových q-JAYS je i samotné tvarování sluchátek. Jak už jsme řekli, jsou skutečně miniaturní - nejmenší na světě mezi sluchátky s odpojitelným kabelem. Kromě toho jsou ale také lehce prohnuté, aby bez jakéhokoli tlaku dokonale padly malým i velkým uším. Poslech q-JAYS je díky tomu stejně příjemný po minutě jako po dvou hodinách.

 

Materiál náušníků Silikon
Celkový dojem 4,5
Typ připojení Odpojitelný kabel
Ovládání na kabelu Apple (3 tl.)
Barva černá
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Konektor 3,5 mm lomený
Izolace 5
Výšky 5
Středy 5
Basy 2
Konstrukce 5
Hodnoceno 05. 01. 2017
Parametry kabelu 120 cm, odpojitelný (závit), kevlarový
Komfort 5 %
Zvuk 4 %
Doporučený produkt ne
Materiál těla Nerez ocel
Mikrofon ano
Potlačení hluku -40dB @ 2kHz
Impedance 50 Ohm @ 1 kHz
Citlivost 103 dB @ 1 kHz
Frekvenční rozsah 5 – 20.000 Hz (plný), 8 – 16.000 Hz (+/- 5 dB)
Příslušenství Odpojitelný kabel, pevné pouzdro, 5 x silikonové a 1 x Comply nástavce
Měniče Dual balanced armature
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.