Jays q-JAYS Anniversary edition

Limitovaná výroční edice in-ear sluchátek JAYS. Číslovaná série čítá pouze 200 kusů pro celý svět. Sluchátka jsou vyrobena z leštěné nerez oceli a využívají dvojice měničů Balanced Armature se speciálními akustickými filtry. Zcela nový spirálový kabel je odpojitelný a vyztužený kevlarem. Plný rozsah 5 - 40.000 Hz, impedance 50 ohmů, citlivost 103 dB.

Limitovaná edice sluchátek JAYS. Jsou osazena duálními měniči Balanced Armature se speciálními akustickými filtry. Jejich kabel je odpojitelný, zvuk referenční a design bezkonkurenční.
 

Nejlepší JAYS, jaké jsme kdy vyrobili

Věděli jsme, že vývoj nových q-JAYS bude běh na dlouhou trať, ale naším cílem bylo stanovit zcela novou referenční úroveň poslechu in-ear sluchátek. Tomuto cíli jsme podřídili vše od miniaturních duálních měničů Balanced Armature, přes kevlarem zpevněný kroucený kabel, až po precizně zpracované tělo sluchátek z leštěné nerez oceli.

Nepolevili jsme, dokud jsme v ruce nedrželi nového krále sluchátek JAYS. Od té doby nás nové q-JAYS nepřestávají rozmazlovat precizně vyváženým zvukem, dokonale padnoucími křivkami a nakonec vlastně i svou jedinečnou vůní. Jsme si jistí, že stejným způsobem budou tato unikátní sluchátka rozmazlovat také vás. Nové q-JAYS jsou totiž něco víc, než jen další in-ear sluchátka na trhu. Jsou kompletním balíčkem radosti, kterou budete vnímat sluchem, hmatem i zrakem.


 

Duální měniče a akustické filtry

Dosažení referenčního zvuku není pouze dílem kvalitních měničů – třebaže duální měniče Balanced Armature použité u q-JAYS patří mezi ty nejpokročilejší na světě. Aby nebyl zvuk zbytečně ostrý a skoupý v basovém pásmu, doplnili jsme měniče o speciální akustické filtry a přesně vyladěný basový port. Výsledkem je zvuk, který ani při vysoké detailnosti neunavuje uši a zároveň nabídne příjemně plný a rychlý bas od nejnižších frekvencí.
 


 

Nový spirálový kabel pro Anniversary edition

Chloubou nových q-JAYS je také unikátní odpojitelný kabel s kevlarem zpevněnou izolací. Jeho připojení ke sluchátkům totiž zajišťuje dosud nejmenší šroubovací konektor použitý v konstrukci sluchátek. Díky tomu jsou q-JAYS oficiálně nejmenšími in-ear sluchátky s odpojitelným kabelem na světě. Kabel je u limitované Anniversary Edition navíc kroucený, díky čemuž mnohem lépe odolává okolnímu rušení, které by mohlo porušit křehký signál. 
 

 
 

Dokonalá postava

Veškerou nekompromisní techniku nových q-JAYS jsme ukryli do stejně nekompromisního těla ze vstřikované oceli. Povrch sluchátek je u Anniversary Edition dokonale vyleštěný, aby ještě více zvýraznil výjimečnost této limitované edice. Odolnost sluchátek zvyšují také šroubovací filtry zabraňující vnikání nečistot do sluchátek. Filtry můžete kdykoli očistit sami a prodloužit tak životnost svých sluchátek.

Důležitou kapitolou nových q-JAYS je i samotné tvarování sluchátek. Jak už jsme řekli, jsou skutečně miniaturní - nejmenší na světě mezi sluchátky s odpojitelným kabelem. Kromě toho jsou ale také lehce prohnuté, aby bez jakéhokoli tlaku dokonale padly malým i velkým uším. Poslech q-JAYS je díky tomu stejně příjemný po minutě jako po dvou hodinách.

 

Materiál náušníků Silikon
Celkový dojem 4,5
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva stříbrná
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Konektor 3,5 mm lomený
Izolace 5
Výšky 5
Středy 5
Basy 2
Konstrukce 5
Hodnoceno 05. 01. 2017
Parametry kabelu 120 cm, odpojitelný (závit), kevlarový, spirálový
Komfort 5 %
Zvuk 4 %
Doporučený produkt ano
Materiál těla Nerez ocel
Potlačení hluku -40dB @ 2kHz
Impedance 50 Ohm @ 1 kHz
Citlivost 103 dB @ 1 kHz
Frekvenční rozsah 5 – 20.000 Hz (plný), 8 – 16.000 Hz (+/- 5 dB)
Příslušenství Odpojitelný kabel, pevné pouzdro, 5 x silikonové a 1 x Comply nástavce
Měniče Dual balanced armature
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.