Jays a-JAYS Five White Android

Zatím nejpokročilejší model švédské značky JAYS! Dospělý zvuk na prostoru několika milimetrů, plochý kabel odolný vůči zamotání a plná podpora telefonů se systémem Android, to je vizitka modelu a-JAYS Five!

Zatím nejpokročilejší model švédské značky JAYS! Dospělý zvuk na prostoru několika milimetrů, plochý kabel odolný vůči zamotání a plná podpora telefonů se systémem Android, to je vizitka modelu a-JAYS Five!

 

Funkčnost a odolnost

Model a-JAYS Five se může pochlubit nově navrženým tělem z jediného kusu odolného termoplastu a vysoce stabilní zvukovou komorou z hliníku. Tato kombinace se ukázala jako velmi výhodná pro kvalitní akustiku a zároveň i nadprůměrnou odolnost těchto miniaturních sluchátek.

Samostatnou kapitolou je také další evoluční krok v podobě plochého kabelu se sníženou hmotností. Nejen, že už se díky němu nebudete potýkat s uzly při každém použití špuntů, ale díky užšímu profilu a nízké hmotnosti zvládne také jakoukoli aktivitu, aniž by tahal sluchátka z uší.

 

Zvuk nových měničů

Když říkáme, že jsou sluchátka od základu nová, myslíme to vážně. Kromě nového těla jsou sluchátka osazena také novými měniči, vycházejícími z oceňovaného modelu a-JAYS Four. Ať už si potrpíte na lahodný jazz, rázný metal nebo strhující taneční rytmy, měniče a-JAYS Five vám budou krýt záda!

Oproti jiným modelům se u nich podařilo ještě více vyladit správný průběh frekvenční charakteristiky, takže nyní nabídnou skutečně velkolepé zvukové představení od nejnižších basových záchvěvů až po jiskrné výšiny na hranici slyšitelnosti.

 

Plná podpora telefonů Android + originální App

Jestliže používáte chytrý telefon se systémem Android, sluchátka a-JAYS Five si s jeho ovládáním poradí. Dálkové ovládání na kabelu zvládne jak přepínání v playlistu, tak změnu hlasitosti či přijímání hovorů. K dispozici máte navíc zdarma aplikaci, která dovoluje jednotlivá tlačítka ovladače volně programovat! Prostě si zvolte správnou verzi sluchátek podle operačního systému na vašem telefonu a spolehlivý třítlačítkový ovladač na kabelu bude šlapat jako hodinky!

  • ovládání plně kompatibilní s chytrými telefony Android
  • ovládá playlist, hlasitost, hovory i hlasové ovládání
  • zdarma aplikace pro Android umožní programování jednotlivých tlačítek

 

Plná funkčnost ovladače na kabelu je dle výrobce deklarována u telefonů od roku výroby 2012, podporujících 3tlačítkové ovládání. Funkčnost se ale dle údajů může u jednotlivých modelů lišit.
 

 

a-JAYS Five, vypadají jednoduše a nenápadně, ale zdání klame!

 

Materiál náušníků Silikon
Mikrofon ano
Typ připojení Pevný kabel
Ovládání na kabelu Android (3 tl.)
Barva bílá
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Konektor 3,5 mm lomený
Heureka ID 132719613
Potlačení hluku 40 dB @ 2 kHz
Parametry kabelu 115 cm
Impedance 16 Ω
Citlivost 96 dB SPL @ 1 kHz
Frekvenční rozsah 18 – 23.000 Hz
Příslušenství Náhradní nástavce (XXS - L), pevné pouzdro, spona na kabel
Kompatibilita Androi, iOS, Windows
Měniče JAYS custom A5
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.