FiiO F3

EAN: 6953175740025

První špuntová sluchátka s ultra-lehkou grafenovou mémbranou. Výměnné barevné krytky ve třech barvách, měniče o průměru 11 mm, rozsah 15 - 20.000 Hz, impedance 40 ohmů, citlivost 98 dB. Třítlačítkové ovládání pro přehrávače FiiO a telefony Android.

Kouzlo grafenové membrány

Veškerá moderní technika sluchátek FiiO F3 je chráněna částečně průhlednou skořepinou z polykarbonátu, jejíž design si můžete dále přizpůsobit barevnými krytkami. Uvnitř se ukrývá největší chlouba sluchátek, zcela nový měnič s ultra-tenkou membránou z grafenu (0,335 nanometru), zajišťující v této kategorii nepoznanou úroveň přesnosti a transparentnosti zvuku. Pomáhá mu v tom také citlivá CCAW cívka.

  • měnič o průměru 11 mm
  • membrána z ultra-lehkého grafenu
  • tělo z poloprůhledného polykarbonátu
  • výměnné krytky ve 3 barvách
  • kabel s 3tlačítkovým ovládáním a mikrofonem
  • kavlitní pevné pouzdro na zip

  
Kabel sluchátek je chráněn pevnou polyuretanovou izolací a jeho konstrukce umožňuje vedení od uší dolů i smyčkou za uchem. Pro lepší zajištění kabelu za uchem lze použít přiložených silikonových můstků. Kabel je také vybaven třítlačítkovým ovládáním pro snadné nastavení hlasitosti nebo ovládání přehrávání na novějších přehrávačích FiiO a moderních telefonech Android.
  


  

Materiál náušníků Silikon
Mikrofon ano
Typ připojení Pevný kabel
Ovládání na kabelu Android (3 tl.)
Barva černá
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Konektor 3,5 mm lomený
Materiál těla Plast
Hmotnost 20 g
Parametry kabelu 120 cm
Impedance 40 Ω
Citlivost 98 dB/mW (1 kHz)
Frekvenční rozsah 15 - 20.000 Hz
Zatížitelnost 5 mW
Příslušenství Pevné pouzdro, 4 párů silikonových nástavců, 1 pár silikonových klipů za ucho
Měniče 11 mm, grafen
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.