Campfire Audio Solaris

EAN: 729440685270

HighEnd sluchátka s hybridní konfigurací měničů, zlaceným tělem a detailně laděnou zvukovou komorou. 3 měniče Balanced Armature a 1 měnič dynamický. Rozsah 5 - 20.000 Hz, citlivost 115 dB SPL/mW a impedance 10 ohmů. Ručně vyrobeno v USA.

Opus Magnum značky Campfire Audio

Vše, co se značka od svého vzniku naučila o zvuku a konstrukci high-end sluchátek, vložila do tohoto modelu. A přidala i něco navíc, aby mohl vzniknout skutečně výjimečný model, který zase o kousek posune hranice možného a přiblíží přenosná sluchátka o další krok k nejvyššímu domácímu high-endu.

Základním prvkem modelu Solaris je hybridní konfigurace měničů, spojující výhody obou světů v detailní, přesný, ale zároveň realistický a hmotný zvuk. Zvuk, který můžete označit jako EndGame. Stojí za ním 2 výškové měniče Balanced Armature v T.A.E.C. zvukové komoře, jeden speciálně laděný měnič Balanced Armature pro lepší kresbu středů a nakonec náš unikátní A.D.L.C. dynamický měnič s karbonovou membránou o průměru 10 mm.

  • hybridní konstrukce spojující výhody tlakových měničů Balanced Armature se silou měniče dynamického
  • dvojice BA měničů v laděné zvukové komoře T.A.E.C. zajišťuje krystalicky přesné podání detailů
  • větší BA měnič se stará o perfektní kresbu a přítomnost středových frekvencí
  • karbonový dynamický měnič s akusticky optimalizovaným prostorem před i za membránou zajišťuje plné a realistické pásmo basů a nižších středů
  • ručně vyrobeno v USA

 

 

 

Solaris ve znamení zlata a stříbra

Výjimečné vlastnosti tohoto modelu si žádaly i výjimečný kabel, který by sluchátka propojil se světem hudby a nijak přitom nezasáhl do signálu, který do sluchátek odesíláte. Proto jsme připravili také nekompromisní kabel z čistého stříbra. Jeho elektrické vlastnosti jsou doslova nepřekonatelné.

A abychom nezapomněli, také model Solaris je vyráběn ručně v našem sídle v Oregonu. Jako jediný je navíc uzavřen ve speciální ultra pevné skořápce, jejíž přední víčko je pokryto 24k zlatem. 

  • sluchátka jsou dodávána se speciálním kabelem Litz z čistého stříbra
  • jeho MMCX konektory jsou vyrobeny z mědi a beryllia
  • víčko sluchátek je pokryto 24k zlatem
  • součástí balené je též kožené pouzdro

  

Materiál náušníků Silikon, pěna
Zvuk 2 Návykové podání basů
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva zlatá
Vystaveno na prodejně Praha
Konektor 3,5 mm lomený
Zvuk 4 Velmi detailní a vzdušný
Zvuk 3 Přesný a rychlý zvuk
Zvuk 1 Strhující zábavné ladění
Parametry kabelu Super Litz, postříbřená měď, MMCX z mědi a beryllia
Doporučený produkt ne
Impedance 10 Ω
Citlivost 115 dB SPL/mW
Frekvenční rozsah 5 - 20.000 Hz
Harmonické zkreslení méně než 1 %
Příslušenství Kožené pouzdro, nástavce Final Audio (xs/s/m/l/xl), pěnové nástavce (s/m/l), silikonové (s/m/l), nástroj na čištění, vak
Měniče 3x Balanced Armature, 1x dynamický měnič (10 mm)
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.