Audio-Technica ATH-Sport3

Sportovní špunty se systémem vedení kabelu za uchem. Kromě skvělé ergonomie bodují především nejlepším zvukem ve třídě sportovních sluchátek.

Sportovní špunty se systémem vedení kabelu za uchem. Kromě skvělé ergonomie bodují především nejlepším zvukem ve třídě sportovních sluchátek.
 

To nejlepší pro sport...

Neexistuje mnoho sportovních modelů sluchátek, které by svým zvukem zatápěly také nejlépe hrajícím špuntům této cenové kategorie. Model ATH-Sport3 ale dělá přesně to. Nejen že skvěle padne do ucha a přichytí se k němu tvarovatelným kabelem vedeným za uchem, ale vzápětí ještě ohromí natolik kvalitním zvukem, že na něj budete vzpomínat ještě doma po tréninku.

 

… a nakonec i pro jakýkoli poslech na cestách

Nakonec vše dopadne tak, že budete ATH-Sport3 používat jak při sportu, tak při každé příležitosti, kdy budete chtít poslouchat hudbu se sluchátky. Očekávejte opravdu jiskrné detaily, skvěle zvládnuté basy s přesným dávkováním a velkou rychlostí. Skutečnost je taková, že bychom si model ATH-Sport3 vybrali i tehdy, pokud bychom nepotřebovali při poslechu sportovat…
  

Materiál náušníků Silikon
Celkový dojem 4,5
Typ připojení Pevný kabel
Barva stříbrná, černá
Vystaveno na prodejně Brno
Konektor 3,5 mm lomený
Izolace 4
Výšky 4
Středy 4
Basy 3
Konstrukce 4
Hodnoceno 25. 05. 2015
Parametry kabelu 120 cm, asymetrický
Komfort 4 %
Zvuk 5 %
Doporučený produkt ano
Hmotnost 9,5 g
Impedance 16 Ω
Citlivost 102 dB (1 mW)
Frekvenční rozsah 15 - 25.000 Hz
Příslušenství Pouzdro, nástavce klasické (XS, S,M,L), propustné (S,M,L), spona
Měniče 10 mm
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.