Astell&Kern Roxanne II

Profesionální in-ear monitory pro velmi náročné uživatele. 12 měničů v každém sluchátku, přesné časování fáze jednotlivých frekvencí, 10 - 23.000 Hz, 119dB @ 1mW, 15 ohmů, symetrický kabel.

První volba profesionálů

Tento milník v historii sluchátkového průmyslu pojmenoval Jerry Harvey po slavné skladbě skupiny The Police, jejímž autorem je samotný Sting. Tyto výjimečné in-ear monitory ale nezdobí pouze slavné jméno. Jejich kvalitu dokládá také skutečnost, že je při svých živých vystoupeních používají ACDC, Maddona, U2 nebo Bon Jovi. Svým dokonale rovným projevem a extrémním rozlišením je tento model určen především náročným profesionálům, ale ocení jej i ostřílení audiofilové, kteří vědí, v čem tkví skutečné umění mistrovského zvuku.

 
 

Quad Driver Technology

Ultra-pevná konstrukce z karbonových vláken a hliníku ukrývá ultimativní řešení 3 x 4 měničů pro jednotlivé složky zvuku. První čtyři měniče se soustředí na nejvyšší frekvenční pásmo zvuku, další čtyři vykazují dokonale neutrální odezvu od 10 do 5.000 Hz a poslední čtveřice podporuje sílu nejhlubších basů bez jakéhokoli slyšitelného zkreslení. Výsledkem je ten nejširší frekvenční rozsah bez zabarvení, jaký dovoluje současná technika vyrobit.

 

Technologie FreqPhase

Časování fáze jednotlivých složek zvuku je dalším trumfem modelu Roxanne II. Tato technologie se jednoduše stará o to, aby k vašemu uchu dorazily signály všech měničů ve stejný čas (s odchylkou maximálně 0,01 ms).
 

 

Symetrický kabel s regulací basů

Pomyslnou třešničku neukryl Jerry Harvey do dortu, ale do přívodního kabelu sluchátek (made by Moon Audio), který je symetrický (čtyřpinový, Jack 2.5 mm) a obsahuje navíc kvalitní regulaci basů (0 až +13dB), umožňující nastavení odezvy od naprosto ploché až po řádně dunící. Abychom ale nezapomněli. Kabely získáte se sluchátky hned dva a jsou samozřejmě odpojitelné (druhý je zakončen konektorem Jack 3.5 mm). Ve spojení s přehrávači Astell&Kern tak získáte ultimativní audiofilský systém symetrického zapojení bez jediného kompromisu.
 

 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Parametry kabelu 2 kabely Moon Audio, jeden symetrický s nastavením basů a konektorem Jack 2.5 mm
Měniče 12 x Balanced Armature (3 x 4 měniče)
Příslušenství Kovové pouzdro, dva kabely, 5 párů nástavců
Frekvenční rozsah 10 - 23.000 Hz
Citlivost 119dB @ 1mW
Impedance 15 Ω
Potlačení hluku až 26 dB
Materiál těla Hliník, karbon
Konektor 2,5 mm přímý, 3,5 mm přímý
Barva černá, modrá, stříbrná
Typ připojení Odpojitelný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.