Astell&Kern Layla AION

EAN: 8809633183942

Aktuálně nejvyšší model vzniklý spoluprací firem Astell&Kern a JH Audio. Karbonové tělo sluchátek, 12 BA měničů v každém sluchátku (konfigurace 4-4-4), časování fáze freqPhase™, menší skořápka sluchátek Sonic Tube Chassis™, lepší ochrana před vnikáním nečistot, postříbřený OFC LITZ kabel s nastavením úrovně basů. Karbonové pouzdro.

Dosud nejlepší ze série LAYLA

Naše motto stále platí. Chceme, abyste prostřednictvím našich sluchátek slyšeli hudbu přesně tak, jak si to její tvůrci ve studiích nebo na pódiích přáli. Bez příkras, nepřesností nebo kompromisů. Nejnovější technologie 3D tisku a práce s extrémně pevným karbonem nám umožnily posunout náš nejnovější model zase o kus blíže dokonalosti.

Nově řešená akustická komora umožnila vyrobit dosud nejmenší tělo řady Layla s 12 BA měniči, zatímco nově tvarované trysky z karbonu nejen že lépe vedou zvuk přímo k uchu, ale pomáhají také mnohem lépe chránit vnitřní části sluchátek před vnikáním potu a nečistot.

  • dosud nejmenší a nejlehčí LAYLA s 12 BA měniči na sluchátko
  • nejvyšší odolnost vůči potu a nečistotám ze všech modelů AK / JH Audio
  • nově robustnější konektory z iridia (7 pinů + zámeček)
  • zcela nový postříbřený kabel LITZ vydrží i ve velmi náročných podmínkách

 

 

  

 

                             

Quad Driver Technology

Ultra-pevná konstrukce z karbonu ukrývá ultimativní řešení 3 x 4 měničů pro jednotlivá pásma zvuku. První čtyři měniče se soustředí na nejvyšší frekvenční pásmo zvuku, další čtyři vykazují dokonale neutrální odezvu od 10 do 5.000 Hz a poslední čtveřice podporuje sílu nejhlubších basů bez jakéhokoli slyšitelného zkreslení. Výsledkem je ten nejširší frekvenční rozsah bez zabarvení, jaký dovoluje současná technika vyrobit.

     
 

Technologie FreqPhase

Časování fáze jednotlivých složek zvuku je dalším trumfem modelu Layla. Nová zvuková komora vytvořená 3D tiskem zaručuje, že k vašemu uchu dorazí signály všech měničů ve stejný čas a to při udržení dosud nejmenších rozměrů těla sluchátek.
 

 

Nový kabel LITZ s iridiovými konektory

Pomyslnou třešničku neukryl Jerry Harvey do dortu, ale do nového přívodního kabelu značky LITZ. Kromě postříbřených žil o čistotě 4N jsou nové zejména iridiové 7pinové konektory se zámečkem. Jejich konstrukce zajišťuje pevné spojení se sluchátky a zcela bezpečně odolává také korozi. Kabel navíc i tentokrát obsahuje precizně řešenou regulaci basů, umožňující nastavení odezvy od naprosto ploché až po řádně dunící. Kabel je zapojený symetricky (Jack 2.5 mm), ale součástí balení je též redukce na klasický Jack 3.5 mm.

  

Materiál náušníků Silikon, pěna
Parametry kabelu Odpojitelný, splétaný, postříbřený OFC Litz
Měniče 12x Balanced Armature (4x basový, 4x středový, 4x výškový)
Příslušenství Karbonové pouzdro, LITZ kabel, redukce na Jack 3.5 mm, 6 párů nástavců, nástroj pro čištění, šroubovák pro ladění
Frekvenční rozsah 10 - 23.000 Hz
Citlivost 117dB @ 1mW
Impedance 20 Ω
Materiál těla Karbon, kov
Sluchátka do uší ano
Konektor 2,5 mm přímý, 3,5 mm lomený
Barva černá
Typ připojení Odpojitelný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.