Astell&Kern Diana

Profesionální in-ear monitory s trojicí měničů Balanced Armature (basy, středy, výšky). Precizní hliníkové tělo s novým zvukovodem, hybridní symetrický kabel (4N stříbro, 7N měď). Impedance 18 ohmů. Freqphase™ Time.

Velký návrat do nahrávacích studií

Po menší pauze představuje značka Astell&Kern ve spolupráci s Jerry Harvey Audio nové profesionální monitory, jejichž projev byl cíleně laděn pro použití v nahrávacích studiích. Odpovídá tomu osazení trojicí precizních měničů Balanced Armature, zajišťujících nejen perfektně neutrální odezvu od 10 Hz do 5 kHz, ale také rychlý nástup v nejnižších frekvencích. Lepší odezvy v pásmu výšek a přesnějšího zobrazení detailů bylo dosaženo díky novému designu zvukové komory a zvukovodu, které jsou v případě modelu DIANA vyrobeny z hliníku.

  • profesionální in-ear monitory z neutrálním zvukem
  • trojice měničů Balanced Armature (basy, středy, výšky)
  • přesné časování fáze měničů technologií Freqphase™
  • hliníkové tělo s nově navrženou zvukovou komorou
  • odpojitelný hybridní kabel (4N stříbro a 7N měď)
  • symetrický Jack 2.5 mm s redukcí na Jack 3.5 mm

S ohledem na akustiku i životnost

Zcela nově navržené kovové tělo modelu DIANA nejen že zlepšuje akustické vlastnosti sluchátek, ale výrazně také zvyšuje jejich mechanickou odolnost. Profesionálnímu použití ostatně odpovídá také špičkový odpojitelný kabel hybridní konstrukce. Je tvořen stříbrnými a měděnými vodiči, přičemž jeho odolnost zvyšuje flexibilní splétaná izolace. Kombinace vodičů ze stříbra a mědi navíc dodává zvuku sluchátek finální harmonii bez příliš ostrých výšek nebo zbytečně těžkých basů.
  

Materiál náušníků Silikon
Parametry kabelu Symetrický, hybridní (4N stříbro a 7N OCC měď)
Měniče 3x Balanced Armature
Kompatibilita Freqphase™ Time
Příslušenství Kabel, redukce na Jack 3.5 mm, pouzdro, 3 sady nástavců
Impedance 18 Ω
Potlačení hluku -26 dB
Materiál těla Kov
Konektor 2,5 mm přímý, 3,5 mm lomený
Barva červená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.