Astell&Kern Angie II

Profesionální in-ear monitory pro audiofilský poslech i práci ve studiu. 8 měničů na sluchátko, přesné časování fáze jednotlivých frekvencí, 10 - 23.000 Hz, 117dB @ 1mW, 17 ohmů, symetrický kabel Jack 2.5 mm.

 

Rudé šaty ukrývají klenot

Jméno pro svůj nejnovější klenot si Astell&Kern a Jerry Harvey vypůjčili od Rolling Stones. Jejich ladná kytarová balada Angie však charakter sluchátek úplně nevystihuje. Projev Angie II je sice dokonale neutrální a spolehlivě pevný v každé situaci, ale díky nastavitelným basům dokáže i příjemně kousat. I přes velkou dynamiku a údernost basů si však sluchátka vždy zachovávají přehled, který jim umožní zahrát stejně dobře velký orchestr, jakož i zmiňované Rolling Stones.

  
 

   

Quad Driver Technology

Ultra-pevná konstrukce z karbonových vláken a hliníku ukrývá 8 měničů pro samostatné zpracování basů, středů a výšek. První čtyři měniče se soustředí na nejvyšší frekvenční pásmo zvuku, další dva vykazují dokonale neutrální odezvu od 10 do 5.000 Hz a poslední dvojice podporuje sílu nejhlubších basů bez jakéhokoli slyšitelného zkreslení. Výsledkem je ten nejširší frekvenční rozsah bez zabarvení, jaký dovoluje současná technika vyrobit.

 

Technologie FreqPhase

Časování fáze jednotlivých složek zvuku je dalším trumfem modelu Angie II. Tato technologie se jednoduše stará o to, aby k vašemu uchu dorazily signály všech měničů ve stejný čas (s odchylkou maximálně 0,01 ms).
 

 

Symetrický kabel s regulací basů

Pomyslnou třešničku neukryl Jerry Harvey do dortu, ale do přívodního kabelu sluchátek (made by Moon Audio), který je symetrický (čtyřpinový) a obsahuje navíc kvalitní regulaci basů (0 až +13dB), umožňující nastavení odezvy od naprosto ploché až po řádně dunící. Abychom ale nezapomněli. Kabely získáte se sluchátky hned dva a jsou samozřejmě odpojitelné (druhý z nich je klasický Jack 3.5 mm). Ve spojení s přehrávači Astell&Kern tak získáte ultimativní audiofilský systém symetrického zapojení bez jediného kompromisu.
 

 

Materiál náušníků Silikon, pěna
Parametry kabelu 2 kabely Moon Audio, jeden symetrický s nastavením basů a konektorem Jack 2.5 mm
Měniče 8 x Balanced Armature (2 + 2 + 4 měniče)
Příslušenství Kovové pouzdro, dva kabely, 5 párů nástavců
Frekvenční rozsah 10 - 23.000 Hz
Citlivost 117dB @ 1mW
Impedance 17 Ω
Potlačení hluku až 26 dB
Materiál těla Hlíník, karbon
Doporučený produkt ano
Zvuk 5 %
Komfort 5 %
Hodnoceno 12. 07. 2016
Celkový dojem 5
Konstrukce 4
Basy 3
Středy 3
Výšky 3
Izolace 5
Konektor 2,5 mm přímý, 3,5 mm přímý
Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Barva černá, červená
Typ připojení Odpojitelný kabel
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.