64 Audio U12t

EAN: 852998008007

HighEnd in-ear monitory v konfiguraci 12 BA měničů na sluchátko + 4cestná výhybka. Otevřený výškový TIA měnič, nastavení akustického tlaku výměnnými ventily APEX, linearizace impedanční závislosti LID. Rozsah 10 - 20.000 Hz, impedance 13 ohmů, citlivost 108 dB, odpojitelný kabel (2pin, Jack 3.5).

12 měničů nejen pro studia a muzikanty

Referenční model s 12 měniči Balanced Armature v elegantním hliníkovém těle, určený pro referenční poslech ve studiích, na pódiích, ale také ve vaší pracovně nebo obýváku. Kdykoli se potřebujete spolehnout na zcela pravdivé a ničím dokreslované podání zvuku, můžete s jistotou sáhnout po modelu U12t.

Díky nasazení otevřeného BA měniče TIA a použití výměnných filtrů pro řízení akustického tlaku získáváte sluchátka s velmi realistickým podáním prostoru, referenčním zobrazením detailů a dokonale vyváženou tonalitou. Sluchátka jsou díky plnému systému APEX zvláště vhodná pro dlouhý poslech bez nadměrné únavy uší. Technologie LID navíc zajišťuje zcela konzistentní odezvu sluchátek bez ohledu na použitý zdroj signálu. Také tím se model silně hlásí k profesionálnímu použití.
     

     
  

  • tělo z pečlivě opracovaného hliníku včetně broušené ozdobné destičky
  • 1 TIA BA měnič a 11 klasických BA měničů pro jednotlivá pásma v každém sluchátku
  • řízení akustického tlaku APEX pomocí trojice výměnných filtrů s různým útlumem
  • zcela konzistentní odezva bez ohledu na použitý zdroj díky systému LID
  • výrazně nižší únava ucha během poslechu
  • kvalitní splétaný kabel s konektory 2pin a Jack 3.5

    

Konfigurace měničů

Profesionální model U12t pracuje s dvanácti měniči, jejichž bezchybné sladění řídí pasivní 4cestná výhybka.

1 TIA BA měnič - pásmo výšek
1 BA měnič - pásmo vyšších středů
6 BA měničů - pásmo středů
4 BA měniče - basové pásmo

 

Použité technologie

Model U12t využívá otevřený výškový měnič TIA Balanced Armature a nedělenou výstupní trysku. Použitím dvou ze tří částí kompletního systému TIA dosahuje model U12t především prostorovějšího podání a vyšší věrnosti zvuku s množstvím detailů.

Výškový měnič je otevřený a navíc umístěný co nejblíže výstupu ze sluchátek. Zvukové vlny tak putují k uším nejkratší možnou cestou, zcela volně a přirozeně. Citelně se tím zvyšuje rozlišení, bezprostřednost zvuku i jeho prostorové podání.        

Systém řízení akustického tlaku mezi sluchátkem a bubínkem, snižující výrazně únavu ucha během poslechu. Každé sluchátko je vybaveno otvorem, do kterého se vkládá jeden ze tří přiložených ventilů s různým stupněm tlumení. Tento filtr redukuje tlak mezi bubínkem a sluchátkem, ale stále také zachovává požadovanou hladinu izolace od okolí.

Snížení tlaku na bubínek umožňuje jeho přirozenější práci. Hudba zní přirozeněji, s větším prostorem, ale především s bohatší separací nástrojů. To vše při zachování plného basového základu, který startuje už v pásmu subbasů.

Model U12t využívá laditelný systém APEX s trojicí výměnných ventilů v balení, jejichž útlum je 20 / 15 / 10 dB. Spolu se změnou tlumení se mění také charakter zvuku od zábavnějšího a plného až po striktně referenční.

Unikátní systém kompenzace nelinearit v oblasti impedance sluchátek, zajišťující jejich konzistentní odezvu bez ohledu na použitý zdroj signálu.

Zatímco u běžných modelů může v závislosti na zvoleném zdroji signálu a jeho výstupní impedanci docházet k poměrně výrazným změnám odezvy měničů právě z důvodu nelineárního průběhu impedance v celém frekvenčním rozsahu, využívá tento model speciální obvod pro kompenzaci těchto nelinearit.
  

   

Materiál náušníků Silikon, pěna
Pásmo středů Téměř dokonale neutrální, bohaté a informativní s top rozlišením
Spojení kabel-sluchátko 2-pin
Tvar náušníků Do uší (in-ear, intraaural)
Typ připojení Odpojitelný kabel
Barva šedá
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Konektor 3,5 mm přímý
Více o zvuku Dokonalý univerzál s perfektně vyváženým charakterem a top rozlišením
Podání prostoru Výrazně nadprůměrný 3D prostor, uvěřitelný, krásně vzdušný, nijak okatě sluchátkový
Pásmo výšek Fantastické rozlišení bez jakékoli ostrosti, maximálně univerzální a vstřícné
Pásmo basů Výjimečně hluboký a kompletní BA bas, spojuje přesnost ani muzikálnost
Parametry kabelu Prémiový splétaný kabel, 120 cm, černý
Obecný charakter Studiově kompletní a perfektně vyvážený, přehledný a dokonale univerzální
Sluchátka do uší ano
Materiál těla Hliník
Potlačení hluku 20 / 15 / 10 dB dle použitého ventilu
Impedance 12.6 +1/-2 Ω v rozsahu 10Hz – 20kHz
Citlivost 108 db @1kHZ @1mw
Frekvenční rozsah 10 - 20.000 Hz
Příslušenství v balení 6 párů silikonových nástavců, 3 páry pěnové, pevné pouzdro, kartáček, spona na kabel, nálepka 64 Audio, filtry M20 / M15 / Mx
Měniče 12x Balanced Armature v každém sluchátku, 4cestná pasivní výhybka
Stav Nové
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.