Comply Audio Pro SmartCore™ - velikost M

EAN: 655942291841

Kvalitní pěnové nástavce Comply s univerzálním pružným jádrem SmartCore™ a ochranou proti vnikání nečistot SweatGuard™. Vysoká izolace okolního hluku a dlouhodobý komfort bez vypadávání sluchátek z uší. Cena za 3 páry.

Speciální nástavce COMPLY lépe drží v uchu, nikdy netlačí a výborně izolují okolní hluk. Díky maximální možné míře izolace okolního hluku si kvalitní zvuk vašich sluchátek užijete i v opravdu hlučném prostředí. Vždy, když nestačí standardní silikonové nástavce, můžete vyzkoušet Comply!
 


  

Ochrana SweatGuard™ i flexibilita SmartCore™

Nástavce Comply jsou vyrobeny z paměťové pěny, takže se bez potíží přizpůsobí tvaru ucha a nikdy netlačí. Díky kulatému tvaru se nástavce také snadno nasazují a výborně drží. Díky tomuto tvaru se také podařilo dosáhnout ideálního kompromisu mezi vysokou izolací dlouhodobým komfortem. Mřížky SweatGuard™ pro změnu chrání vaše sluchátka před pronikáním nečistot z ucha.

Díky pružnému jádru SmartCore™ lze navíc tyto nástavce použít s většinou modelů sluchátek, aniž byste museli hledat odpovídající velikost. Nástavce SmartCore™ lze konkrétně použít namísto všech nástavců velikosti Comply 200, 400, 500 a 600. Nástavce NEJSOU vhodné pro sluchátka Etymotic, Shure, Westone a Klipsch.

Kompletní seznam podporovaných špuntů najdete ZDE.


 

  • kvalitní polyuretanová pěna
  • flexibilní jádro SmartCore™ 
  • mřížka SweatGuard™ chránící špunty před nečistotami
  • průměr 13.37 mm ± 0.50 mm
  • délka 10.67 mm ± 0.65 mm
  • cena za 3 páry
      

Prevence poškození sluchu

Kromě vyššího pohodlí pomáhají nástavce Comply také šetřit váš sluch. Díky lepší izolaci okolního hluku už totiž nebudete muset zbytečně zvyšovat hlasitost, abyste překřičeli motory v okolí. Pro poslech cestou do školy nebo zaměstnání tedy jen těžko najdete lepší nástavce. 

  

Vystaveno na prodejně Brno, Praha
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.