Astell&Kern Piccolo Diamond, Jack - Jack 3.5 mm

Propojovací kabel Jack - Jack nejvyšší audiofilské kvality. Jádro ze zlata a stříbra. Délka 65 cm.

Vysoce kvalitní propojovací kabel od Crystal Cable. Je osazen kvalitními konektory Jack 3.5 mm na obou stranách. Jádro kabelu tvoří slitina stříbra a zlata obalená hi-tech materiály Kapton a Peek, používanými také ve vesmírném programu. Díky tomu se kabel může pochlubit nejmenším průměrem při zachování nejlepšího stínění na trhu.

  • jádro tvoří zlato / stříbro, průřez 1.5 mm
  • stínění materiálem Kapton a Peek
  • plášt splétaný ze stříbra
  • izolace je průhledná, teflonová
     

Značka Crystal Cable

Ručně vyráběné high-end kabely holandského výrobce Crystal Cable byly navrženy tak, aby vytáhly z přehrávačů Astell&Kern absolutní maximum. S žádným jiným kabelem nedosáhnete takového rozlišení a neutrality, jako právě s Crystal Cable. Jedná se o nejtenčí možné kabely, splňující nejvyšší audiofilské požadavky na kvalitu a spolehlivost a dokonale tak naplňují filosofii výrobce, která říká, že méně je u kabelů vlastně více.

Každý kabel značky Crystal Cable je ručně zakrácen, osazen prvotřídním konektorem a opatřen sériovým číslem. Pouze tak může být zaručena maximální kvalita a odolnost pro každý jednotlivý kus, který dodáme zákazníkovi.
 

Specifikace

Délka: 65 cm

Struktura kabelu: stříbro/zlato, průřez 1.5 mm

Konektory: Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm

 

Konektor 3,5 mm přímý
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.