Astell&Kern Crystal Cable, Balanced XLR

Symetrický kabel pro AK240, AK120 II a AK100 II. Výstupní konektory XLR. Délka 150 cm.

Profesionální redukce, umožňující zapojení přehrávače Astell&Kern do symetrického řetězce pomocí výstupních konektorů XLR. Kabel je ručně vyrobený a osazený konektory z kvalitně opracovaného hliníku.

  • jádro kabelu tvoří stříbro a zlato
  • povrch kabelů je potažen stříbrem
  • izolace z průhledného teflonu
  • kabel je osazen profesionálními konektory Neutrik
     

Značka Crystal Cable

Ručně vyráběné high-end kabely holandského výrobce Crystal Cable byly navrženy tak, aby vytáhly z přehrávačů Astell&Kern absolutní maximum. S žádným jiným kabelem nedosáhnete takového rozlišení a neutrality, jako právě s Crystal Cable. Jedná se o nejtenčí možné kabely, splňující nejvyšší audiofilské požadavky na kvalitu a spolehlivost a dokonale tak naplňují filosofii výrobce, která říká, že méně je u kabelů vlastně více.

Každý kabel značky Crystal Cable je ručně zakrácen, osazen prvotřídním konektorem a opatřen sériovým číslem. Pouze tak může být zaručena maximální kvalita a odolnost pro každý jednotlivý kus, který dodáme zákazníkovi.
 

Specifikace

Délka: 150 cm

Podporované přehrávače: AK240, AK120 II, AK100 II

Struktura kabelu: stříbro/zlato, průřez 1.5 mm

Konektory: Neutrik NC3MXB, XLR

 

Konektor XLR (miniXLR)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.