Audio-Technica ATGM2

EAN: 4961310145286

Boom mikrofon pro připevnění ke sluchátkům. Nastavitelný krk, citlivý směrový kondenzátorový snímač, délka kabelu 3 metry. Frekvenční rozsah 100 - 16.000 Hz, impedance 2100 ohmů, citlivost -37 dB. 

Headset z každých sluchátek

Boom mikrofon jsme navrhli tak, aby umožnil proměnit jakákoli sluchátka na kvalitní headset bez velkých složitostí. Stačí přilepit na sluchátka miniaturní základnu, ke které se kovové raménko s nastavitelným krkem kdykoli snadno připojí. Během okamžiku tak opět získáte i klasická sluchátka třeba pro poslech na cestách.

O přenos hlasu v profesionální kvalitě se stará silně směrový kondenzátorový snímač na flexibilním raménku, který dokáže hlas odfiltrovat od veškerého hluku v okolí. Ať už tedy udílíte pokyny spoluhráčům nebo týmu manažerů v zahraniční pobočce, problémy s kvalitní komunikací na dálku můžete definitivně hodit za hlavu.

  • snadné připevnění základny k jakýmkoli sluchátkům
  • raménko s flexibilním krkem lze snadno připnout i odepnout od základny
  • přesné snímání hlasu bez zkreslení zajišťuje směrový kondenzátorový mikrofon
  • přívodní kabel Jack 3.5 mm o délce 3 m
  • snadné připojení i díky Y-redukci pro sloučení sluchátek a mikrofonu do jedné zdířky
      

Specifikace

Snímač: permanentně polarizovaný kondenzátor

Směrová charakteristika: hyperkardioidní

Rozsah: 100 – 16.000 Hz

Citlivost: -37 dB (14.1 mV) re 1V at 1 Pa

Impedance: 2.100 ohmů

Napájení: skrze přívodní kabel

Hmotnost: 36 g 

Rozměry: 15 mm x 16 mm x 160 mm

Výstupní konektor: Jack 3.5 mm (3pólový)

Kabel: 3.0 m 

Obsah balení: Y-redukce pro mikrofon a sluchátka, 3 spony na kabel, nalepovací základna (2x lepítko), vázací páska, vak na mikrofon

 

Stav Nové
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.