Audinst Amp-HP

Miniaturní sluchátkový zesilovač snových parametrů vytáhne dokonalý zvuk z každého zdroje přenosného audia, jako jsou MP3 přehrávače, telefony, tablety nebo notebooky. Zvládá také komunikaci se zařízeními Apple iPhone, iPad a iPod.

Miniaturní sluchátkový zesilovač snových parametrů vytáhne dokonalý zvuk z každého zdroje přenosného audia, jako jsou MP3 přehrávače, telefony, tablety nebo notebooky. Zvládá také komunikaci se zařízeními Apple iPhone, iPad a iPod.

Hodit do krabice nejlepší součástky, zatřepat a prodat s cenovkou, na kterou většina smrtelníků nedosáhne? Taky cesta, ale v Audinst funguje svět trochu jinak. Převodníky i zesilovače jsou konstruovány s co možná největší pečlivostí a zároveň s ohledem na příznivou cenu. Všechny modely využívají high-end součástky a kvalitní materiály, ale díky promyšlené konstrukci a mnoha rafinovaným řešením si stále drží cenovku proklatě nízko.

 

 

Kapesní podoba Hi-Fi

Zesilovač Audinst AMP-HP byl na trh uveden s ambicí stát se nejlepším přenosným zařízením svého druhu na světě. Nabídne dostatečný výkon také k rozpumpování sluchátek s vysokou impedancí (až 300 ohmů) a jeho pokročilé obvody zesilovací části zajistí zvukovou kvalitu, od které už se nebudete chtít vracet k poslechu telefonu bez zesilovače.

 

Zvuková přesnost a čistota

Použitím velkokapacitních tantalových kondenzátorů, WIMA kondenzátorů a kondenzátorů s nízkým sériovým odporem byl především významně zredukován šum obvodů. Extrémně nízkým šumem se vyznačuje také napájecí část přístroje, která je zásobována konstantním napětím +5 V až do úplného vybití baterie.

Velmi kvalitní duální operační zesilovač s bipolárními vstupy, tvořící srdce celého zesilovače, je vyměnitelný a dodává dostatečný výkon k oživení sluchátek s impedancemi od 16 do 300 ohmů. Zaručenou dynamiku a výkonovou rezervu tak získáte i kombinací plnohodnotných domácích sluchátek a mobilního telefonu.

 

Napájení s ochranou proti úplnému vybití / přebití

Vestavěný akumulátor NiMH s kapacitou 800 mAh zvládne až 1000 cyklů nabití a je chráněn obvody proti úplnému vybití i nebezpečnému přebíjení. Dlouhodobé připojení k adaptéru proto nemůže akumulátor nijak poškodit. Po nabití dochák automatickému odpojení baterie od napětí. O provozu přístroje dále informuje přehledný displej a stavové diody na čelním panelu.

Přiložený kabel umožňuje okamžité propojení s přístroji Apple iPod, iPhone, iPad a dalšími mobilními zařízeními, jako jsou telefony a tablety.

 

Specifikace

Impedance: 11 kΩ (vstupní), 5 Ω (výstupní)
Výstupní výkon:
300 mW+300 mW @ 32 Ω
Impedance sluchátek: 16 - 600 ohmů
Baterie: NiMH (800 mAh / 3.6 V)
Adaptér pro nabíjení: DC 12 - 15 V / 1 A
Nabití = 3 h, provoz = 10 h
Výstup: konektor pro sluchátka Jack 3,5 mm

Operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8, Mac OS X
Rozměry (mm): 60 x 80 x 20 (Š x H x V)
Hmotnost: 134 g

Výbava

  • stereo kabel, jack 3.5 mm, 20 cm
  • iPod audio kabel, 20 cm
  • Napájecí adaptér
  • transportní obal

 

 

Doporučený produkt ano
Vystaveno na prodejně Praha
Barva černá, stříbrná
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.