Fosi Audio LC30

EAN: 6976136960331

LC30 je přepínač zesilovačů a reproduktorů s elegantními podsvícenými VU metry. Zajišťuje propojení mezi dvěma vstupy a dvěma výstupy, umožňuje tedy čtyři odlišné konfigurace. Maximální výkon zesilovačů 250 W @ 4Ω na kanál, dálkové ovládání.

Dostupnost | K dispozici 0 ks

Vnímejte krásu zvuku i očima

Řekněme si upřímně, kdo by neměl rád velké knoflíky a svítící VU metry na hi-fi zařízeních? Vrací nás do nostalgických dob, kdy audio zařízení byly poctivé kusy železa, které dokázaly člověka zahřát nejen zvukem ale i teplem, které generovaly. Kmitající ručičky na podsvíceném pozadí VU metrů mají zkrátka svou přitažlivost. Proto společnost Fosi Audio uvedla na trh jedinečné zařízení LC30. Jedná se o přepínač mezi dvěma zesilovači a dvěma páry reproduktorů. Dva podsvícené VU metry ukazují sílu signálu pro každý kanál v reálném čase, což obohacuje zážitek z hudby o vizuální dojem.

  • přepínáč reproduktorů a zesilovačů s maximálním výkonem 250 W na kanál
  • retro design díky podsvíceným VU metrům

 

 

Jediné férové porovnání je A/B test

Přední panel obsahuje tři tlačítka, jedno pro spuštění/nastavení jasu, můžete volit mezi pěti stupni podsvícení, druhé pro výběr mezi dvěma páry reproduktorů a třetím vyberete mezi dvěma připojenými zesilovači. Zařízení se skvěle hodí pro A/B testování zesilovačů, či reproduktorů, protože můžete mezi kombinacemi velmi rychle přepínat, což je nezbytné pro férové srovnávání. Součástí balení je i dálkové ovládání, které zjednoduší přepínání a ještě více zefektivni proces A/B testování. LC30 propojíte se všemi standartními typy zesilovačů Třídy A, Třídy B, Třídy AB, Třídy D, nebo lampovými zesilovači. 

  • pět stupňů nastavení jasu
  • možnost rychlého přepínání mezi reproduktory a zesilovači
  • dálkové ovládání
  • kompatibilní s většinou zesilovačů na trhu včetně lampových

 

 

 

Materiál těla hliník
Barva černá
Rozměry 23,66 x 14,35 x 7,74 cm
Hmotnost 1560 g
Příslušenství v balení napájecí kabel, dálkové ovládání, manuál
Záruční doba 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO
Stav Nové
Výstupy Repro Out