Tronsmart Encore M1 Bluetooth

Univerzální Bluetooth přijímač / vysílač s kvalitním přenosem aptX. Možnost párovat s dvojicí sluchátek najednou, přenos zvuku bez zpoždění oproti obrazu, připojení přes AUX nebo SPDIF. Výdrž 15 h (AUX), 12 h (SPDIF).

Jediné zařízení, které umožňuje odesílat zvuk z TV nebo audio-systému na dvojici Bluetooth sluchátek a zároveň umožňuje bezdrátově streamovat hudbu z telefonu / tabletu na domácí repro nebo audio-systém.
  

Režim vysílače (TX)

Odesílání zvuku z TV na jedny nebo dvoje Bluetooth sluchátka kvalitním přenosem Bluetooth 4.1 s aptX bez zpoždění oproti obrazu. Připojení k TV je možné buď analogově (AUX) nebo digitálně (SPDIF - optika).
  

Režim přijímače (RX)

Bezdrátové streamování z telefonu (tabletu, notebooku) na domácí repro nebo audio-systém, ke kterému je Encore M1 připojen buď analogově (AUX) nebo digitálně (SPDIF-optika).

 

Výdrž při analogovém zapojení je 15 h v obou režimech. Digitální přenos na jedno nabití může trvat až 12 h.
  

  

Vystaveno na prodejně Brno
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.