MEE audio Connect T1 M3

Set bluetooth sluchátek Matrix 3 a vysílače pro snadné propojení s TV. Kodek aptX Low Latency, dosah až 10 m, Bluetooth 4.0.

Bezdrátový poslech TV

Díky univerzálnímu Bluetooth vysílači MEE Connect TV a sluchátkům Matrix3 můžete sledovat jakoukoli TV se sluchátky, aniž byste potřebovali kabel. Připojte Connect ke sluchátkovému, optickému nebo linkovému výstupu televizoru a bezdrátový poslech může začít. Aniž byste museli napříč pokojem tahat dlouhé kabely, vychutnáte si dlouhý film v pohodlí postele a všichni okolo přitom už mohou klidně spát.
 


 

  • bezztrátový Bluetooth přenos zvuku z TV a ostatních audio systémů
  • kodek aptX Low Latency zajišťuje naprosto neznatelnou prodlevu přenosu signálu
  • analogové a digitální vstupy zajišťují velkou univerzálnost přístroje
  • možnost poslouchat na dvou sluchátkách najednou
  • napájení přes USB nebo interní baterií (až 12 h)

 

Konektivita zajištěna

Bluetooth vysílač MEE Connect TV nabízí hned 3 způsoby připojení k televizoru nebo jinému audio zařízení. Můžete využít analogového výstupu pro sluchátka (Jack) nebo linkového výstupu (CINCH). Pro zajištění nejvyšší kvality zvuku je možné využít také optický výstup SPDIF. O samotné napájení se stará kabel USB, který můžete připojit přímo do TV nebo jiného USB výstupu v dosahu (též nabíječka telefonu).

Při zapojení přes optický kabel nebo CINCH je na většině televizorů možné ovládat i nadále zvuk reproduktorů a sluchátek nezávisle - mohou hrát reproduktory i sluchátka současně. Při zapojení přes sluchátkový výstup Jack zpravidla hrají pouze sluchátka a reproduktory zůstávají vypnuté. Chování se však může u jednotlivých televizorů lišit.

  

 

Poslech v CD kvalitě

Dávno neplatí, že by přenos zvuku přes Bluetooth nestačil kvalitou pro náročnější poslech. Díky specifikaci Bluetooth 4.0 a nejpokročilejšímu kodeku aptX Low Latency dosahuje přenos zvuku kvality audioCD a to při zachování neznatelného zpoždění zvuku oproti obrazu.
  

Matrix 3. generace

Představujeme Vám už třetí generaci úspěšného bluetooth modelu Matrix! Přináší dosud nejkvalitnější bezdrátový přenos ve vysokém rozlišení a také zcela novou konstrukci s elegantními textilními prvky. Přenos zajišťuje protokol Bluetooth 4.0využívající špičkových bezztrátových kodelů aptX a AAC. Zcela nové jsou také měniče o průměru 40 mm, jejichž zvukový projev je zábavný a přitom vyvážený. Výsledkem je jasný, hluboký a ničím nerušený zvuk v CD kvalitě bez ohledu na to, zda posloucháte bezdrátově, nebo třeba přes kabel.

  • vysoce kvalitní bezztrátový přenos Bluetooth 4.0 s kodeky aptX a AAC
  • nové citlivé měniče o průměru 40 mm
  • výdrž až 24 h
  • možnost poslechu také přes kabel

  

Materiál náušníků Umělá kůže
Parametry kabelu 150 cm
Měniče 40 mm
Kompatibilita Bluetooth 4.0, aptX® Low Latency, AAC
Příslušenství Audio kabel, RCA kabel, 2x nabíjecí USB kabel, optický kabel
Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz
Citlivost 96±3 dB (1 mW při 1 kHz)
Impedance 32 Ω
Hmotnost 199 g
Napájení Výdrž sluchátek až 24 h, výdrž Connectu až 12 h
Mikrofon ano
Materiál těla Plast
Konektor 3,5 mm přímý
Barva černá
Skládací konstrukce Kompletně
Typ připojení Bluetooth, Odpojitelný kabel
Konstrukce Uzavřená
Tvar náušníků Na uši (on-ear, supraaural)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.